Naše kompletní služby

V zubní ordinaci MUDr. Němcové se pacientům snažíme dlouhodobě nabízet špičkovou stomatologickou péči a bez zbytečné bolesti jim tak pomáhat zbavit se nejběžnějších potíží s chrupem. Každá spolupráce s pacientem je individuální a my si dáváme záležet na tom, abychom si na Vás udělali dostatek času a provedli svou práci s opravdovou důsledností. Budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete a zeptáte se nás na informace, které jste na našich stránkách nenašli, nebo nám své otázky položíte přímo při návštěvě v ordinaci. Těšíme se na Vás!

Preventivní péče

Prevence je nejdůležitějším základem lékařské péče jako takové, a ani stomatologie není výjimkou. V naší ordinaci si na preventivní péči dáváme obzvlášť záležet, protože dobře víme, jak velký rozdíl dělá důsledná prevence v dlouhodobém zdraví chrupu a ústní dutiny jako celku. I když největší část zodpovědnosti za prevenci padá na pacienta, my jsme tu od toho, abychom Vám s prevencí pomohli na odborné úrovni a poradili Vám, jak k ní nejlépe přistupovat během své každodenní hygieny.

Obzvláštní pozornost věnujeme preventivním prohlídkám, jejichž součástí v naší ordinaci obvykle je

  • anamnéza
  • kontrola chrupu
  • kontrola sliznic, čelistí a dásní
  • odstraňování zubního plaku a kamene
  • kontrola starších výplní a protetických prací
  • zhotovení rentgenových snímků
  • konzultace a poradenství.

Záchovná stomatologie

Záchovná stomatologie je oblast zubního lékařství, v jejímž rámci se staráme o nejběžnější onemocnění a úrazy zubů. V nejčastějším případě řešíme problémy pacientů aplikací zubních výplní, jejichž účelem je zastavit šíření kazu a nahradit ztracenou část zubu. Všechny úkony v rámci záchovné stomatologie jsou bezbolestné a my děláme všechno pro to, abychom Vás potíží zbavili dlouhodobě. Pacienti mají v ordinaci pokaždé na výběr z několika léčebných možností, které se liší cenou i vzhledem – to se týká především odlišných typů zubních výplní. Pokud si nebudete jistí, kterou si zvolit, rádi Vám o nich poskytneme všechny potřebné informace. V ordinaci mají pacienti k dispozici:

  • amalgámové výplně
  • skloionomerní výplně
  • fotokompozitní výplně.

V případech, kdy léčba zubní výplní nestačí, nastupuje na řadu endodontické vyšetření – čištění a vyplnění kořenových kanálků, které umožní zachovat původní zub i u pokročilejších stádií zubního kazu.

Estetická stomatologie

Estetická stomatologie je tu pro všechny, kdo nechtějí skončit u základní péče o svůj chrup, ale naopak jej chtějí mít perfektní ve všech ohledech. V rámci estetické stomatologie nabízíme především ordinační bělení zubů, které oceníte, pokud chcete mít zářivý úsměv a rádi byste se zbavili pigmentů, které se na zuby přirozeně nanášejí s řadou druhů jídel, nápojů nebo kouření. V ordinaci nabízíme bělicí metody, jejichž bezpečnost je prokázaná, které nepoškodí Váš chrup a naopak Vám dodají perfektní výsledek, díky kterému budou Vaše zuby znovu oslňovat.