O nás

V zubní ordinaci MUDr. Lenky Němcové nabízíme pacientům kompletní služby v oblasti praktické stomatologie: od preventivní péče, přes záchovnou stomatologii až po vybrané estetické zákroky. Svou péči poskytujeme dětským i dospělým pacientům z celého Liberce a jsme rádi, že od nich na práci naší ordinace dlouhodobě dostáváme kladné ohlasy a že jsou s naší péčí z velké většiny spokojení. Je pro nás důležité udělat si dostatek času na potíže každého pacienta, provést maximálně pečlivou diagnostiku a bez zbytečné bolesti co nejrychleji vyřešit všechna běžná i méně typická onemocnění.

Pomáhají nám k tomu dlouhodobé zkušenosti v oboru, ale také kvalitní moderní nástroje a technologie, které v ordinaci používáme, abychom pacientům ze současné stomatologie dokázali nabídnout pokaždé to nejlepší. Je naším úkolem, abyste z naší ordinace pokaždé odcházeli spokojení a bez potíží, které Vám dřív bránily naplno si užívat každodenní život, ať už jde o nepříjemný zubní kaz nebo drobný úraz zubu. Umíme se o chrup svých pacientů postarat na špičkové úrovni a dát jim veškerou péči, kterou potřebují. Budeme rádi, pokud to kdykoli vyzkoušíte i Vy a domluvíte se s námi na termínu své první návštěvy v naší ordinaci.

Co konkrétně služby naší stomatologické ordinace zahrnují?

  • Zásadní důraz klademe na preventivní péči. Ta se v případě stomatologie z velké části odehrává v domovech pacientů, zubní lékař na ni ale má podstatný vliv prostřednictvím pravidelných preventivních prohlídek. Jsme si vědomi, kolika potížím dovede kvalitní prevence předejít, a proto si na každé prohlídce dáváme pečlivě záležet. Provádíme důsledná vyšetření chrupu i sliznic, zhotovujeme rentgenové snímky, čistíme zubní plak a kámen a radíme pacientům, jak správně přistupovat k domácí hygieně nebo jak si vybrat ty nejlepší čisticí pomůcky.
  • Záchovná stomatologie se u nás ve většině případů soustřeďuje především na léčbu zubních kazů nebo drobných úrazů zubů. V ordinaci používáme všechny běžné typy zubních výplní a staráme se, aby se Váš kaz dál nešířil a abyste se svých problémů zbavili jednou provždy. Ve složitějších případech zajišťujeme také ošetření kořenových kanálků nebo základní parodontologická vyšetření.
  • V oblasti estetické stomatologie nabízíme především základní služby, jako je ordinační bělení zubů. Používáme kvalitní bělicí technologie, které prokazatelně fungují a jsou zcela bezpečné.

V naší ordinaci jsme tu pro Vás, abychom Vám nabídli špičkovou péči i vstřícný přístup a pomohli Vám zbavit se problémů s chrupem co nejrychleji. Budeme rádi, pokud nás kontaktujete, zjistíte si aktuální kapacitu ordinace a objednáte si termín návštěvy. Věříme, že Vám péče v naší ordinaci bude vyhovovat!